خاطره از یک شب زندگی در کَلام

به امین بگوتبیام که با سگان مشکلی نداری بگوتبه نه ( آخه اما طالقانیان کمی سگ ترسیم  ) بیشیم به نزدیکای کلام صدای پارس سگانا مشنوستم بگوتام ای کاش یه چوبی چیزی می آوردن ، به هر حال سه پایه دوربینا در بیاوردام و آدام دست امین و خودم بین این دو تا دیبیام و البته ناگفته نمانه که باز تکنولوژی بدرد بخورد و با گوشی عبدا... همراه تماس بگیتم و بگوتم که سگان به خاط اما پارس مکنن و عبدا... بیامه امه استقبال ما با این همه ادعا و ... نمدنستم باید چکار بکنیم با این حدود 10  ، 12 تا سگ .

وارد کلام بیبیم که دریغ از امکانات ابتدایی که روشنایی آن با آتیش و کلام پر از دود و صدای پارس سگان که تنها امواج سکوت شکن بین .صحبتها  در حد خودمان از اسطلخ کوه و فوتبال و سیاست و سگ و گله و گرگ تا نصف شب بیدار بیم که جرات بیرون رفتن هم نداشتام و خواب پایان این تجربه به و صبح زود هم به سمت خانه حرکت بکدم و تنها عکس آن شب از بیرون کلام عکسی به که از دیل (جایی که گوسفندان در آن محصورند ) بگیتام و یکی از هدفهام دیدن شب و ستاره به فقط انعکاس فلش دوربین و برق چشمان گسندان عایدمان ببه.

عبدا.. عسگری

رضا صادقی

ابراهیم امانی

امین عسگری

باب ا... زمانی داماد مرحوم حسن تسلیمی

/ 11 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سجاد

ایول

اسرا

دمت گرم . خراب اهل دل بودنتیم دادا.

اکرم سلیمانی

سلام. خیلی جالب بود که به زبون شمالی نوشتید.

مهدی

دوست عزیز ما آقا فرشید. نوشتار قشنگ شما یه کم نیاز به ویرایش داره

ابوالفضل سلیمی

راست میگی ببخشید یکم عکسا سنگینه اره ما کرجیم والا من قبلا هم با اقا مهدی صحبت کردم در هر صورت من درخدمتم ولی فقط پنج شنبه و جمعه دانشگاه دارم نمیتونم برسم بیام برای جلسه هایی که این دو روز برگذار میشه

اکرم سلیمانی

سلام. نه.من کامل متوجه شدم!!!! خیلی خوب بود

رودبارنیوز

با سلام مطلب زیبای شما در رودبارنیوز منتشر شد.نام وبلاگ زیبای شما در لیست پیوندهای ماست.سال نو مبارک موفق باشید

حسن فتاحی اسطلخ کوهی

سلام و عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و تشکر از اقا فرشید گل که زبان ما اسطلخ کوهی ها رو در این سایت به روز رسانی کردند لطفا از اسططلخ کو ه و اسطلخ کوهیها عکس های بیشتری بزارید ممنونم از شما. یاعلی.