اسطلخ کوه بـــــام خورگام
 
قالب وبلاگ

وب سایت

سلام دوستان

با استعانت از خداوند منان و با همکاری دوستان شما سایت کانون علمی و فرهنگی سیدالشهداء (ع) راه اندازی شد برای دیدن مطالب و ارائه نظراتتون بهش سر بزنید .

http://www.shohadacsa.ir

[ یکشنبه ٢٩ اردیبهشت ۱۳٩٢ ] [ ٧:٥٤ ‎ب.ظ ] [ فرشید منتظری ]

انتخابات

به نام خدا

سلام دوستان هم ولایتی

همانطوری که در جریان هستید 24 خرداد ماه یک امتحان بزرگی برای ملت ایران در پیش است بله بحث انتخابات را عرض می کنم انتخاباتی که همه در تحقیق و شناخت بهترین مسئول هستیم ، تا اصلح ترین انتخاب شود و باری از دوش این ملت بردارد بحث انتخابات از بعد ریاست جمهوری به همین چند نکته بسنده می کنم و با احترام به تمامی سلایق و گرایشات از همه شما خواهش دارم که حضور پرشور داشته باشید تا انشاا... بهترین انتخاب شود.

ولی از نگاهی دیگر ، انتخابات شوراها همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود و برای ما اسطلخ کوهیها از آن جهت اهمیت دارد که در 7 سال گذشته اهدافمان از نظر زیر بنایی ، عمران و آبادانی ، بهداشتی و ریشه کن کردن معضلات اجتماعی  محقق نشده است و این دوره که نگاهی متفاوت به آن می شود از این لحاظ حائز اهمیت است .

چه در بعد انتخاب که باید دقت لازم صورت پذیرد و مهمتر از آن حمایت از افراد انتخاب شده بعد از انتخابات می باشد که هر کسی در حد توان فکری ، جسمی و حتی مالی خود می تواند این عزیزان را در تحقق اهدافشان که همان خدمت به اسطلخ کوهیهای عزیز می باشد یاری نماید .

بر اساس سر شماری سال 90تعداد افراد ساکن در اسطلخ کوه 123 نفر می باشد که این رقم نمی تواند پشتوانه خوبی برای شورای آینده روستایمان باشد در اولین گام برای مطالبه خواسته هایمان باید حضوری حداکثری در زمان انتخابات در اسطلخ کوه داشته باشیم تا از این طریق هم افراد شایسته ای انتخاب شوند و هم شورای آینده احساس مسئولیت بیشتری داشته باشد و در گامهای بعدی حمایتهای فکری و مالی از پروژه ها و حل مشکلات اسطلخ کوه را داشته باشیم.

البته جا دارد که از برخی دوستان گله کنیم که با وجود داشتن شرایط برای کاندیداتوری چرا در این عرصه وارد نشدند علی رغم اینکه در این برهه شورای اسطلخ کوه به ترکیبی نیاز دارد که متعهد ، دلسوز ،عالم و جسور باشند به هر حال ما دست دوستانی را که احساس تکلیف کردند می بوسیم و از آنها در جهت رسیدن به اهداف عامه اسطلخ کوه حمایت می کنیم.

شنیده ها حاکی از آن است که آقایان ذیل در دوره چهارم انتخابات شوراها برای روستایمان کاندیدا شده اند.

1- شمسعلی جعفریان دیپلم و معلم بازنشسته

2-کیومرث پورقلی عضو شورای دوره سوم

3- علی عسگری  عضو شورا دوره سوم

4- محمد امانی فرزند رستم   دیپلم

5- محمد جعفریان فرزند الله بداشت   دیپلم

در پایان با آرزوی موفقیت برای تمامی اسطلخ کوهیها

[ یکشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:۱٠ ‎ب.ظ ] [ فرشید منتظری ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

از اینکه به کلبه فقیرانه ما سر زدید کمال تشکر را دارم برای هر چه بهتر کردن این وبلاگ و تحقق اهداف آن از همه شما هم وطنان عزیز یاری می خواهم .
RSS Feed

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً